Fanpage na Facebooku

Plakaty typograficzne i personalizowane

Ceny

Każdy z plakatów możemy przygotować w dowolnych rozmiarach i wówczas w kwestii wyceny prosimy o kontakt pod adresem , natomiast poniżej prezentujemy ceny plakatów dla najbardziej popularnych formatów. Ceny są cenami brutto (tj. już zawierają należny podatek VAT).

Nasze plakaty oddaliśmy w ręce profesjonalistów — ramy wykonane są w pracowni Oprawiamy W Ramy we Wrocławiu.

RozmiarCena bez ramy (PLN)Cena z ramą (PLN)
297mm × 210mm (A4)59,-137,-
30cm × 40cm79,-169,-
40cm × 50cm99,-223,-
50cm × 70cm139,-294,-
70cm × 100cm189,-

Zamówienia specjalne

Realizujemy również zamówienia oparte na tekstach spoza naszej oferty. W takim wypadku przygotowujemy trzy projekty w zakresie jednego hasła, z których zamawiający wybiera najbardziej odpowiadający i który następnie przekazywany jest do dalszej realizacji w standardowy sposób. Koszt każdego z przygotowanych to 100 zł. Prace nad projektami zostaną rozpoczęte po zaksięgo­waniu wpłaty na naszym koncie. Jednocześnie Babafu Typography zastrzega sobie prawo autorskie do projektów, co w szczególności oznacza możliwość ich reprodukowania oraz dalszej sprzedaży.

Płatności

Po wysłaniu zamówienia prosimy dokonać przelewu na podane niżej konto. Po zaksięgowaniu płatności zostanie zrealizowane zamówienie.

Babafu Typography
ul.Rymarska 24/3
53–206 Wrocław

nr konta:

Wysyłka

Zamówienia realizujemy w ciagu pięciu dni roboczych. Przesyłki wysyłamy za pośrednictwem kuriera Pocztex, koszt wysyłki na terenie kraju to 20 zł (niezależnie od ilości zamówionych sztuk). Koszt wysyłki między­narodowej ustalamy indywidualnie. Wszystkie plakaty są starannie pakowane w ochronną, tekturową tubę.

Informacje ogólne

Plakaty drukowane są na wysokiej jakości papierze matowym o grama­turze 200 g/m² metodą stosowaną przy wydrukach artystycznych. Większość pre­zen­towanych tu naszych prac posiada rozmiary 40cm × 50cm oraz 50cm × 70cm, ale dla zainteresowanych przygotujemy grafiki w dowolnym rozmiarze. Proszę pamiętać, że prezentowana kolorystyka zależy od ustawień monitora czy wyświetlacza i na wydruku może się nieznacznie różnić. Cena plakatu zależy od jego rozmiaru i nie obejmuje ceny ramy. W przypadku chęci zakupienia grafiki wraz z ramą, prosimy o wyraźne zaznaczenie tego na zamówieniu, wraz z kolorem ramy (dostępne są ramy w kolorach czarnym lub białym).

W trosce o zachowanie wysokiej jakości produktu sugerujemy nie starać się wyprostowywać go poprzez wywijanie na duga stronę. Prosimy zostawić go na czystej, płaskiej powierzchni, aby przyzwyczaił się do temperatury oto­czenia. Podczas oprawiania zalecamy korzystać z baweł­nianych ręka­wiczek.

Wymiana i zwroty

Informację o zwrocie należy wysłać na adres mailowy . Po otrzymaniu potwierdzenia przyjęcia decyzji o zwrocie, należy odesłać odpowiednio zabezpieczoną przesyłkę, w miarę możliwości w oryginalnym opakowaniu. Zwracany towar nie może nosić oznak użytkowania. Zwrot towaru do Sklepu powinien nastąpić niezwłocznie, jednak nie później niż w terminie 14 dni od momentu odstąpienia od umowy sprzedaży. Po otrzymaniu przez Sklep oświadczenia o odstąpieniu od umowy, zostanie zwrócona Klientowi kwota stanowiąca wartość zwracanego towaru oraz kosztów wysyłki. Koszty zwrotu towaru do Sklepu ponosi Klient.

Zwrotowi nie podlega towar wykonany na indywidualne zamówienie klienta lub taki, który na życzenie klienta został zmodyfikowany w jakikolwiek sposób (zmiana rozmiaru, kolorystyki itp).

Zwroty prosimy kierować na adres:

Babafu Typography Home & Living Wnętrza
Pasaż pod Błękitnym Słońcem, Rynek 7
50–106 Wrocław

W wypadku zastrzeżeń i reklamacji prosimy o kontakt pod adresem .